"ALE TO JUŻ BYŁO"

„Ale to już było” chciałoby się zaśpiewać patrząc na kolejny mecz piłkarzy AKS-U Mikołów rozgrywanego w ramach rozgrywek o mistrzostwo III ligi Młodzików Młodszych D2. Mikołowianie podzielili się punktami z GKS Katowice remisując 0:0. To drugi mecz z rzędu naszych chłopaków który remisujemy. AKS Mikołów , mimo paru dogodnych sytuacji , znów nie zdołali strzelić bramki , tym razem drużynie GKS Katowice. W pierwszej połowie akcji podbramkowych było jak na lekarstwo. Gra toczyła się w środku pola, a formacje defensywne szczelnie broniły swoich bramek.Po zmianie stron obraz gry nie zmienił się. Trenerzy próbowali pobudzić swoje drużyny do śmielszych ataków wprowadzając na boisko rezerwowych. Niestety w poczynania obydwóch zespołów wdzierał się chaos i niedokładność , a zawodnikom brakowało pomysłu na grę. Musimy mieć nadzieję , że nasi chłopcy wezmą sobie do serca wszystkie pomeczowe uwagi trenera Krzysztofa Gasza i w kolejnym meczu zagrają na najwyższym poziomie i zdobędą kolejne trzy punkty.