DOBRY MECZ TROCHĘ MAŁO SZCZĘŚCIA

Niezwykle ciekawie zapowiadał się kolejny pojedynek III Lidze. AKS MIKOŁÓW podejmował ROZWÓJ KATOWICE , który przyjechał do Mikołowa w roli faworyta. Od samego początku goście przejęli inicjatywę i to oni kontrolowali przebieg tego meczu zdecydowanie lepiej utrzymując się przy piłce i stwarzając sobie więcej groźnych sytuacji podbramkowych. Gościom niewątpliwie brakowało spokoju ale również szczęścia pod bramką przeciwnika. Jednak zdołali jako pierwsi strzelić bramkę. W kolejnych minutach spotkanie było niezwykle wyrównane jednak żadna z drużyn nie potrafiła znaleźć drogi do siatki przeciwnika aż do 27 minuty kiedy to wynik pierwszej połowy ustalił Tomasz Semiki na przerwę obie drużyny schodziły z jedno bramkowym remisem. W drugiej odsłonie gospodarze wyraźnie wzięli się do roboty i to oni dominowali w tym meczu i już w doliczony czasie gry mieli trzy dogodne sytuacje na strzelenie zwycięskiego gola , jednak drużynie Rozwoju Katowice też dopisało szczęście i obie schodziły na koniec meczu remisem 1:1. Serdeczne Gratulacje. Już w niedzielę potyczka z Dąbrową Górnicza z którą w zeszłym sezonie mieliśmy kłopot w spotkaniu na wyjeździe. Życzymy chłopakom powodzenia!!!