ZWYCIĘSTWO NAD DRUŻYNĄ Z SOSNOWCA NA POCZĄTEK SEZONU 2016/2017

Pierwszy mecz sezonu 2016/17 z drużyną Zagłębia Sosnowiec odbył się na stadionie AKS Mikołów przy ulicy Zawilców w upalną niedzielę. Przeciwnik zawiesił wysoko poprzeczkę, do której udało się nam dosięgnąć , a wręcz przeskoczyć. Wynik 3:0 na naszą korzyść pokazuje że jest dobrze ale dalej trzeba mocno pracować. Temperaturę meczu podnosiła nie tylko pogoda lecz także kibice. Wynik 2:0 do przerwy ustawił mecz i piłkarze AKS-u w drugiej połowie mogli zagrać trochę luźniej. Jednak zmotywowani przez trenera Krzysztofa Gasza zdołali dorzucić jeszcze jedno trafienie i wygraną 3:0 rozpoczęli potyczkę w III lidze. Pozytywne akcenty meczu to hat - trick Szymona Jarka,realizacja założeń trenera,bardzo dużo ładnych akcji ćwiczonych na treningach i walka do końca. Dodać trzeba także iż cała reszta chłopaków zasługuję na wielkie podziękowania. Teraz drużynę już w następną niedzielę czeka mecz z zespołem Pogoni Nowy Bytom.Czekamy na pozytywne wiadomości z ul. Czarnoleśnej 12 w Rudzie Śląskiej.